Powerbanki są bardzo często używane w celu szybkiego doładowania urządzeń elektronicznych. Są one również używane jako upominki firmowe. Jak wybrać najlepsze powerbanki z logo i jak je zamówić?

Gdy planuje się zakupienie powerbanku z logo jako prezentu firmowego, konieczne jest uwzględnienie szeregu czynników. Jak wybrać najlepsze powerbanki z logo jako upominek firmowy?

Określ budżet

Wyznacz budżet przeznaczony na prezenty firmowe, ponieważ wpłynie to na rodzaj i jakość powerbanków. Warto wydać na ten cel nieco większą kwotę, aby mieć pewność, że upominki będą udane.

Sprawdź dostępne rodzaje powerbanków

Należy poszukać powerbanków, które są zgodne z twoim budżetem i pożądanymi specyfikacjami.

Pod uwagę bierze się przede wszystkim takie czynniki, jak pojemność (mierzona w miliamperogodzinach lub mAh), szybkość ładowania, liczba portów USB i wszelkie dodatkowe funkcje, takie jak ładowanie bezprzewodowe czy szybkie ładowanie.

Wybierz dostawcę powerbanków

Wybierz zaufanego dostawcę, który specjalizuje się w produkcji powerbanków z logo. Szukaj firm z pozytywnymi recenzjami, zaufaną obsługą klienta i doświadczeniem w dostarczaniu produktów wysokiej jakości.

Obecnie powerbanki z logo można bez problemów zamawiać za pośrednictwem internetu, dlatego jest to bardzo wygodny sposób, aby zamówić potrzebne gadżety reklamowe.

Zaprojektowanie logo

Do znakowania powerbanków konieczne jest logo firmy w wysokiej rozdzielczości. W celu jego zaprojektowania można skorzystać z usług grafików komputerowych. Niektóre firmy produkujące gadżety reklamowe także oferują usługi projektowe.

Po uzyskaniu projektu należy przekazać firmie produkującej powerbanki z logo projekt graficzny i określić miejsce, w którym ma ono znaleźć się na powerbanku. W zależności od modelu powerbanku opcje znakowanie może mieć postać nadruku, graweru lub tłoczenia.

Dobierz odpowiednią kolorystykę

Należy również zwrócić uwagę na kolorystykę powerbanków, na przykład można dostosować je do braw firmowych albo zdecydować się na powerbank o uniwersalnym kolorze, na przykład czarnym albo szarym. Trzeba też dostosować kolorystykę gadżetu do koloru logo.

Zwróć uwagę na pakowanie

Powerbanki mogą być pakowanie na różne sposoby, dlatego warto również uwzględnić sposób ich pakowania. Dzięki temu mogą mieć atrakcyjny wygląd.

Zamówienie i dostawa

Po dostarczeniu do firmy projektu i uzgodnieniu szczegółów z dostawcą, wystarczy tylko złożyć zamówienie na konkretną liczbę powerbanków. Gotowe gadżety zostaną dostarczone w wybranym terminie.

Dodaj komentarz