Najgorętsze trendy w modzie męskiej jesień-zima 2022 to przede wszystkim stawianie na różnorodność. W grę wchodzi zarówno powrót do lat 2000., jak również zabawa formą. Liczy się poczucie indywidualnego stylu, jak również zapewnienie sobie komfortu stylizacyjnego. Projektanci proponują sportową elegancję, ale jednocześnie stawiają na klasykę gatunku. Sprawdźmy więc, co będzie na topie w nadchodzących miesiącach?

Przegląd trendów w modzie męskiej jesień-zima 2022/2023 – czerwień w roli głównej

W tym sezonie na próżno szukać sztampy na wybiegach światowej sławy projektantów. Dior czy też Kenzo udowadniają, że w modzie męskiej mają bardzo dużo do powiedzenia i na pewno nie sprawią, że będzie wiało w niej nudą. Udowodniają to na przykład stawiając na moc czerwieni, która pojawia się zarówno w stylizacjach casualowych, jak i dedykowanym eleganckim wyjściom.

Jej krwisty i bardzo energetyczny odcień znajdziemy więc zarówno na odzieży wierzchniej, jak i na marynarkach, swetrach czy też spodniach. Upatrujmy też jej w dodatkach. Nie bójmy się modowego szaleństwa – jest skrojone na miarę oczekiwań wszystkich, którzy nie boją się eksperymentów, dość odważnego podejścia do tematu stylizacji.

Moda męska jesień-zima 2022/2023 – postaw na nową odsłonę garniturów

Garnitury w wersji slim trzeba póki co schować na dno szafy. Do łask wchodzą modele nieoczywiste, często asymetryczne, w których na próżno szukać klasycznego podejścia do tematu elegancji. Moda to pewna forma ekstrawaganckich posunięć i w tym sezonie takich nie brakuje. Powiedzieć można sobie jasno: przełamywanie konwencji jest wpisane w stylizacje, które są odważne i mają swój charakter. Takie działanie doszło do głosu tej jesieni i zimy, więc warto skorzystać z potencjału, jaki właśnie dostajemy od projektantów.

Moda męska jesień-zima 2022/2023 – sportowa elegancja

Mówiąc sportowa elegancja mamy na myśli łączenie tego, co w pierwszej chwili nie połączyłbyś z czymś, co ma sportowy wydźwięk. Weź na przykład marynarkę w kratę i zestaw ją ze sportowym dołem – brzmi dość nietypowo? I tak ma właśnie być. W nadchodzących miesiącach to, co wydaje się być typowe jest na topie, ale jeszcze bardziej w trendach są zestawienia, które można powiedzieć, nie powinny ze sobą współgrać na pierwszy rzut oka, ale mimo wszystko, kiedy da się im szansę, będą tworzyć świetne duety.

Dodaj komentarz