Kupujemy mieszkanie na warszawskim Bemowie

0
497

Doskonały dojazd do centrum, bliskość natury, świetnie rozplanowana sieć ścieżek rowerowych – to wszystko czeka na Ciebie na Lazurowej 168, nowej inwestycji usytuowanej w lewobrzeżnej części Warszawy, na Bemowie.

Funkcjonalne pomieszczenia

Wszystkie mieszkania w inwestycji zostały zaprojektowane tak, aby można było aranżować w sposób dostosowany bezpośrednio do naszych oczekiwań. Potrzebujesz kącika do pracy? Nic prostszego! W mieszkaniach na Lazurowej możesz w jednym pomieszczeniu wydzielić pokoik dla maleństwa, stworzyć salonik lub przestrzeń przeznaczoną specjalnie do wypoczynku. W każdym mieszkaniu znajdują się energooszczędne, trzyszybowe okna oraz przeszklone balkony, które można zaaranżować według własnego pomysłu.

Elegancki design

Trudno nie zwrócić uwagi na luksusowy wygląd budynku, stanowiący wyjątkowe połączenie klasyki i nowoczesności. Umieszczone na elewacji drewniane, prostokątne elementy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dlatego nie trzeba martwić się o to, że w przyszłości będą wyglądały dużo gorzej: wręcz przeciwnie, możemy się spodziewać, że wraz z wiekiem nabiorą jeszcze bardziej szlachetnego charakteru. Ponadto, są one odporne na wszelkie niewielkie uszkodzenia, które teoretycznie mogłyby się pojawić w związku z występującym w naszym kraju klimatem.

Świetna infrastruktura

Lazurowa 168 to bardzo spokojne osiedle, jednak wystarczy wyjść na znajdującą się tuż obok ulicę Narwik, aby przekonać się, że wszystkie ważne miejsca mamy w zasięgu ręki. Jest to idealne miejsce zarówno dla singla, jak i dla rodzin z dziećmi, w pobliżu znajduje się bowiem wiele szkół, przedszkoli, aptek, przychodni, jak również restauracji i kawiarni, w których można spędzić miło swój wolny czas. Niektórych studentów może ucieszyć fakt, że 15 minut od budynku znajduje się Wojskowa Akademia Techniczna.

Dobra komunikacja

Bardzo dużą zaletą mieszkania na Lazurowej jest bliski dostęp do środków komunikacji miejskiej: już niedługo, 330 m od osiedla zostanie wybudowana stacja II linii metra, Lazurowa-Gorczowska. Co więcej, wystarczy iść zaledwie minutę, aby znaleźć się na przystanku Narwik, gdzie kursuje bardzo wiele autobusów. Niedaleko jest położona również pętla tramwajowa, z której można dojechać w jeszcze inne punkty stolicy.
Dodatkowa udogodnienia
Dla mieszkańców osiedla został przeznaczony parking wraz z platformami, na których można zostawić dodatkowy pojazd. Goście, z kolei, mogą śmiało korzystać z parkingu na zewnątrz budynku, jak również z miejsc na parkingu „P+R” ulokowanego bardzo blisko osiedla.