Biorezonans i borelioza – skuteczna walka

0
483

W końcu nadszedł czas na skuteczne pokonanie niechcianych gości. Niestety, ale zwykłe badanie z krwi nie daje 100% pewności, aby stwierdzić czy masz boreliozę. Wyniki mogą wyjść ujemne, przez dłuższy czas możemy nie obserwować żadnych dolegliwości podczas gdy choroba będzie się powoli rozwijać w naszym ciele. Skutki zaniedbania mogą okazać się katastroficzne, dlatego warto już wcześniej zatroszczyć się o własne zdrowie.

Czym jest biorezonans?

Badanie biorezonansem jest niemiecką metodą diagnostyki zdrowia. Z jej pomocą możemy wykryć jakie obciążenia znajdują się w organizmie. Polega ona na rejestrowaniu przez urządzenie określonych sygnałów częstotliwości biorezonansowych. Każdy patogen ma inną częstotliwość, toteż urządzenie skutecznie wykrywa patogeny m. in bakterie borelii.

Warto zwrócić uwagę na jakim sprzęcie wykonywane jest badanie. Przed jego wykonaniem zawsze upewnij się, że urządzenie posiada certyfikat.

Kiedy należy umówić się na badanie?

Jeśli zauważysz jakiekolwiek z poniżej opisanych dolegliwości, warto udać się na badanie. Nie tylko pomoże wcześniej wykryć początki choroby, ale i zabezpieczy przed niepożądanymi groźnymi skutkami rozwijającej się choroby. Wykryje, w której fazie rozwoju jest choroba oraz lekarz zaleci odpowiednie leczenie. Często osoby u których jest wykrywana nie miały pojęcia o jej istnieniu, dlatego profilaktyka na pierwszym miejscu!

Lista przykładowych objawów zakażenia bakteriami borelii:

– bóle stawów, w szczególności kolan, pleców i szyi

– bóle głowy

– uczucie zmęczenia

– fibromialgia, bóle mięśni

– szumy uszne

– problemy ze snem

– skurcze oraz poty nocne

– arytmia serca

– bóle żołądka i jelit

– depresja

– zaburzenia oddychania ( bezdech nocny )

– zaburzenia wzroku

– zmienne nastroje

– naprzemienne biegunki i zaparcia

– problemy skórne

– zaburzenia neurologiczne

Występowanie kilku objawów na raz jest bezpośrednim sygnałem organizmu na wykonanie testu na boreliozę.

Powyższe objawy można śmiało diagnozować w gabinecie BIOANNA w Łodzi

Przyczyny boreliozy

Głównym winowajcą choroby są kleszcze, jednak niech nie zmyli Cię ta powszechność. Często do zakażenia dochodzi poprzez meszki, komary oraz nimfy (drobne formy kleszczy). Co więcej, niestety, ale boreliozą możesz zarazić się poprzez stosunek płciowy. Rumień występuje jedynie u 40-50% osób zaraz po ukąszeniu, dlatego tak łatwo przeoczyć pierwszą fazę zakażenia. Czujność zawsze na pierwszym miejscu.

Czy badanie boli?

Badanie jest w pełni bezbolesne i bezinwazyjne.

Koinfekcje

Kiedy dochodzi do zakażenia bakteriami borelii „przy okazji” mogą przejść do organizmu inne infekcje m. in. chlamydia, mykoplazma.

Na szczęście urządzenie od razu wykryje, jeśli w organizmie doszło do jakiegokolwiek zakażenia. Przed naszym wzrokiem patogeny mogą uciec, ale w starciu z dobrej jakości biorezonansem nie mają szans!

Uwaga!

Borelioza to bardzo groźna choroba i jej wykrycie często bywa trudne w zwykłych badaniach krwi. Może nieść za sobą wiele niepożądanych skutków. Jeśli urządzenie wykryje obecność bakterii to posiada również funkcje zwalczenia jej podczas odpowiedniej kuracji.